Bitcoin jest teraz powyżej 20 tysięcy dolarów. Jak długo tam zostanie?

Bitcoin uderzył dzisiaj na haju. Decrypt poprosił ekspertów, by dowiedzieli się, co dalej.

  • Bitcoin uderzył dzisiaj w swój wszechczasowy szczyt.
  • Ale jak długo utrzyma się na tych poziomach?
  • Runda ekspertów dzieli się swoimi przemyśleniami.

Więc, po wielu spekulacjach, że Bitcoin Gemini liczba Bitcoinów wzrośnie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, tak było. Cena Bitcoina przekroczyła dziś 20.000 dolarów, by osiągnąć nowy, rekordowy poziom 20.836 dolarów.

Pytanie: Co teraz?

dalej w górę, czy to ostatnie kilka dni przed katastrofą, która zetrze Bitcoina z planety, a także uśmiechnie się do jego przemyconych zwolenników?

Stwórz swój własny, w 100% unikalny NFT dla swoich przyjaciół i rodziny lub zachowaj je dla siebie. Jeśli szukasz idealnego prezentu na wakacje, nie szukaj dalej.

Eric Wall, CIO w kryptońskiej firmie inwestycyjnej Arcane Assets, powiedział Decrypt, że cena Bitcoina pójdzie „w górę, jak nie uwierzysz“.

„Właśnie przekroczyliśmy poprzednie ATH pośród intensywnej akumulacji instytucjonalnej“, powiedział. „Słabe ręce musiały się sprzedać, teraz to już koniec.“ Powiedział, że pewnie dalej pójdziemy w górę“.

Ale na jak długo? „30 minut? Na zawsze? Kto wie?“ powiedział. „To jest teraz nieznane terytorium.“

Pedro Febrocas, analityk w firmie badawczej Quantum Economics, powiedział Decryptowi, że ludzie zaczną sprzedawać dużo Bitcoinów, jeżeli osiągną 23 000 dolarów. Patrząc na wykresy, które wyświetlają popyt na Bitcoin po określonej cenie, doszedł do wniosku, że cena Bitcoin będzie wzrastać, aż osiągnie 23.000 dolarów.

Wtedy ludzie będą sprzedawać monetę, dopóki nie trafi ona do 19 500 dolarów, jak przewidział. „Spodziewamy się, że realizacja opisanego wzoru może potrwać kilka dni“, powiedział.

Rob Viglione, współzałożyciel i dyrektor generalny laboratoriów Horizen, jest już znudzony dzisiejszym rekordem. „20 tys. dolarów jako psychologiczna kotwica dla Bitcoina to już stare wiadomości“, powiedział Decrypt, ważne dla ludzi, którzy byli w pobliżu podczas biegu byków w 2017 roku.

Bitcoin Bears Get Rekt: Shorts Suffer $450 Million Liquidation

Cena Bitcoin złamał 20.000 dolarów dziś rano, w nagłym skoku, który wysłał swój limit rynkowy ponad 380 miliardów dolarów po raz pierwszy w historii. Naturalnie, wierzący w Bitcoin’a są podekscytowani. Jednakże, niedźwiedzie.

„To już przeszłość, to nowy cykl rynkowy“, powiedział. Prawdziwa wiadomość,“ Viglione poprawił nas, „jest to, że wielu ludzi kupujących dziś zobaczyć obecną cenę jako wejście, a nie psychicznego górnego pułapu.“

Oczywiście, jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co dzieje się dalej, jest przywiązanie się do rakiety Bitcoin. Do da księżyca?